Vianočný príbeh

3.12.2020

Blíži sa najkrajšie obdobie roka, kedy sa všetci usilujeme o trochu toho vianočného zázraku a dobra. My, v ACF- Slovakia vieme, aké úsilie vkladáte do vašich projektov, ako pomáhate ľuďom vo vašom okolí a po celom Slovensku. Chceli by sme toto posolstvo posunúť aj ďalej, aby sa o ňom dozvedelo, čo najviac ľudí.

Preto sme sa rozhodli pozbierať vaše vianočné príbehy a následne pred Vianocami ich zdieľať na našom webe, Facebooku či Instagrame.

Napíšte nám o „škriatkovských“ aktivitách vašej organizácie do 17.12.2020 a šírme tak spolu vianočný zázrak, dobro a nádej. Príbehy by mali obsahovať informáciu o vašej organizácii, o tom, čo robíte, akú „škriatkovskú“ aktivitu vykonávate, prečo to robíte, aká je Vaša motivácia, prípadne pre koho to robíte, koho chcete potešiť, koho do aktivít ešte zapájate a akým spôsobom prispievate k šíreniu dobra na Slovensku a vo Vašom okolí. A samozrejme napíšte nám aj Vaše aktuálne myšlienky či pocity.

Kreativite sa medze nekladú, môžete nám príbehy posielať formou písaného textu s fotografiami či obrázkami, iba fotografie (s krátkym sprievodným textom) alebo aj za seba hovoriaceho videa.

Príbehy posielajte na simonova@ekopolis.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Fill out this field
Fill out this field
Prosím uveďte správnu/funkčnú e-mailovú adresu.

Menu