Evaluácia programu ACF SK

9.1.2024

V záverečnej fáze grantového programu Active Citizens Fund Slovakia 2018 2023 (ACF SK) prebieha jeho evaluácia. Úprimne nás zaujímajú názory a hodnotenia tohto programu z pohľadu ľudí, ktorí nejakou formou na ACF SK participovali. Prieskum názorov a spracovanie hodnotenia pre nás realizuje externá výskumná agentúra Krajinka.

Jedným zo spôsobov pre získanie vstupov do evaluácie je anonymný dotazník, určený pre prijímateľov grantov v programe ACF SK a ich cieľové skupiny. Dotazník sa týka podporeného projektu ako aj programu ako celku. Výsledky evaluácie budú zverejnené na www.acfslovakia.sk budú tiež jedným z podkladov pre programovanie pokračujúcej finančnej podpory pre mimovládne organizácie v rámci EHP/Nórskych fondov, ktorej príprava už v súčasnosti na strane donorov prebieha.

Prosíme o vyplnenie dotazníka do 19.1.2023.

Dotazník nájdete TU: https://forms.gle/jTX6MU4UrGzJUYiAA

Vyplnením dotazníka nielen, že pomôžete nám, ale môžete vyhrať zaujímavé ceny. Všetkým respondentom a respondentkám, ktorí vyplnia tento dotazník totiž ponúkame ako odmenu účasť na zlosovaní deviatich cien:

  • 3x výrobok s praktickým využitím, značka DORKA BAGS
  • 3x darčeková poukážka v hodnote 20 EUR, značka MARTINUS
  • 3x spiatočný lístok na záverečné podujatie ACF SK na jar 2024

Zlosovanie prebehne približne o 2 mesiace, bližšie informácie budú zverejnené na www.acfslovakia.sk . Ak máte záujem o účasť na takomto zlosovaní, uveďte, prosím, svoju e-mailovú adresu, na ktorej vás môžeme v prípade výhry kontaktovať:

Ďakujeme za zdieľanie vášho pohľadu a za čas, ktorý ste venovali dobrej veci.

 

 

Menu